Biz Kimiz?

2004 yılından itibaren, sürekli yenilenen bilgi teknolojileri, elektronik ve haberleşme sistemlerinde çözümler üreten, uygulamalarını anahtar teslimi gerçekleştiren bir Mühendislik firmasıyız.

Bünyemizde tecrübeli mühendisler ve teknikerler bulunur.

Neden Biz?

Her projemizde "iyi mühendislik, doğru ürün" kuralını şart koştuk. Sektörleri iyi tanıyor, müşterilerimizi doğru yönlendiriyoruz. Yaptığımız işin kalitesinden asla taviz vermiyoruz.

Projelerimizi anahtar teslimi olarak gerçekleştirip, daha hızlı, daha pratik ve daha ekonomik iş süreçleri oluşturuyoruz. İş teslimi sonrası teknik desteğimize devam ediyoruz.

İş Süreci

Günümüzde projeler gittikçe büyüyor; tesisler “daha yeşil” ve teknolojik olarak daha gelişmiş hale geliyor. Ve bu değişiklik nedeniyle, inşaat öncesi planlamalar, inşaat sırasında olan çalışmalar kadar proje sonuçlarını da etkiliyor. Bu nedenle, müşterilerimizin artan proje taleplerini karşılamasına ve risklerini en aza indirmesine yardımcı olmak için tam bir anahtar teslimi hizmetler paketini geliştirdik.

Geliştirdiğimiz bu paketle iş süreçlerini daha kolay ve eksiksiz yönetebiliyoruz.

Ürün Tedariği

Doğru ürün seçimleriyle beraber sadece doğru ve güçlü ürün tedarikçileriyle çalışıyoruz. Bu çözüm ortaklıklarımız uzun yıllara dayanmaktadır. Çözüm ortaklarımızla olan güçlü bağımız müşterilerimize daha fazla fiyat avantajı sunmamızı sağlamaktadır.

Teknik Servis ve Bakım

İşin tamamlanmasından sonraki süreçte sistemle ilgili sorun yaşandığında, özellikle 7x24 çalışan sistemlere teknik destek ve kısa sürede müdahale çok önemlidir.

Arıza durumlarında firmamız sisteme erken müdahale eder ve onarım işlemini gerçekleştirir. Onarımı mümkün olmayan ürün arızalarında ise, uzun yıllardır çalıştığımız ürün tedarikçilerimiz çok kısa sürede firmamıza yeni ürün desteği sağlarlar.